O Nas

Nazwij nas idealistami. Ale w NIO Cocktails zawsze wierzyliśmy, że każdy, bez względu na poziom umiejętności, zasługuje na niesamowite doznania koktajlowe w domu. Wierzymy również, że te doświadczenia mają na celu dzielenie się nimi i że nic, czy to ograniczona przestrzeń w szafce, czy brak czasu, nie powinno stać na przeszkodzie.

„Każdy zasługuje na fachowo przygotowane koktajle w domu”

Założyciel firmy Luca Quagliano doszedł do tego samego wniosku po urodzeniu drugiego dziecka. Goszczenie w domu było jego jedynym sposobem na cieszenie się życiem towarzyskim, ale serwowanie koktajli o jakości barowej zawsze było trochę kłopotliwe. Co więcej, odwróciło to uwagę jego gości.


Z tej niedogodności zrodził się pomysł na nową markę koktajli. Luca połączył siły z przyjacielem Alessandro Palmarinem i mistrzem miksologiem Patrickiem Pistolesim – właścicielem jednego z 20 najlepszych barów na świecie i założył NIO Cocktails. Kolekcja koktajli typu letterbox, które pięknie prezentują się w całym domu i smakują tak, jakby pochodziły prosto z shakera Patricka.

Odkryj więcej

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o NIO Cocktails