NIO Dostawa i Zwroty

Aktualne Terminy Dostaw:

Obecnie nasi kurierzy dostarczają 95% paczek w przewidywanym terminie, jednak czasami opóźnienie w realizacji zamówienia przez kuriera może oznaczać, że dotarcie zamówienia może potrwać do 5 dni roboczych.

Jeśli Twoje zamówienie nie dotarło w oczekiwanym dniu i otrzymałeś wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki, oznacza to, że Twoje zamówienie jest w drodze do kuriera i można je śledzić za pośrednictwem witryny śledzenia przesyłek kurierskich za pomocą unikalnego identyfikatora śledzenia.

Obecnie zamówienia realizujemy 6 dni w tygodniu, od niedzieli do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawa wysłanych zamówień jest możliwa od poniedziałku do soboty. Obecnie dostawa w niedzielę nie jest dostępna.

W dni powszednie zamówienia złożone do godziny 17:00 wysyłane są tego samego dnia. W weekendy wszystkie zamówienia złożone przed godziną 15:00 w niedziele zostaną wysłane w niedziele. Jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie granicznej, zamówienie zostanie wysłane następnego dnia. Wszystkie zamówienia świąteczne zostaną wysłane w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.

Opcje Wysyłki:

Paczkomaty InPost

Stuart Delivery - TYLKO DLA KRAKOWA

Standardowa dostawa 

Odbiór przesyłki:

NIO Cocktails nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie lub za nieudaną dostawę, chociaż zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc w przypadku brakujących dostaw.

Towary, które zostaną zwrócone do NIO Cocktails, zostaną ponownie dostarczone po uiszczeniu nowej opłaty za dostawę ułatwionej przez kupującego.

Jak każdy dobry barman, jesteśmy tutaj, aby słuchać. W przypadku zapytań o dostawę wyślij e-mail na adres info@niococktails.pl.