Koktajle dla handlu hurtowego, hotelarstwa i imprez

Dostarczanie naszych wielokrotnie nagradzanych, gotowych do nalewania koktajli partnerom detalicznym, hotelarskim i imprezowym

Niesamowity Wybór, Niesamowita Wygoda

Od podróży i hotelarstwa po rozrywkę, handel detaliczny i wydarzenia, NIO Cocktails dostarcza swoje fachowo przygotowane koktajle w wielu kanałach. Współpracujemy z Tobą, aby pomóc Ci doradzić w wyborze koktajli z naszego wielokrotnie nagradzanego menu ponad 20 napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Każdy koktajl jest pięknie zapakowany, z możliwością personalizacji.

Koktajle NIO - potrzebuje tylko lodu. Po prostu potrząśnij, rozerwij i wlej na lód, aby się cieszyć.
Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres info@niococktails.pl
 • Wybór

  Pełna elastyczność wyboru z naszego menu 20 koktajli, w tym opcji bezalkoholowych.
 • Wygoda

  Wielokrotnie nagradzane koktajle o pojemności 100 ml do pojedynczej porcji, którymi możesz się delektować. Po prostu wstrząśnij, zalej lodem i ciesz się.
 • Innowacyjny

  Jesteśmy pionierami nowych opakowań do koktajli, które są obecnie rozpoznawane na całym świecie dzięki innowacyjnemu, stylowemu, kompaktowemu wzornictwu, przyjemnemu w dotyku i nadającemu się do recyklingu.
 • Dostosowywanie

  Stwórz naprawdę wyjątkowe wrażenia dla klientów, dostosowując opakowania i koktajle.
 • Niskie MOQ

  Elastyczność w obsłudze małych i dużych zamówień, wszystkie z krótkimi terminami realizacji.
 • Przejrzystość i zaufanie

  Z dumą prezentujemy nasze marki premium, ABV i nie mamy żadnych ukrytych kosztów.

Miksologia koktajli dla każdego klienta

 • Sprzedaż Detaliczna

  Poszukiwani przez konsumentów, którzy znają i ufają NIO Cocktails, jesteśmy idealną listą w małych i dużych punktach sprzedaży detalicznej i możemy doradzić, które koktajle wymienić, aby zwiększyć RoS i zwiększyć wartość.

 • Hotele, Bary i Restauracje

  Stworzony z najwyższej jakości alkoholi przez Patricka Pistolesiego, założyciela 45. Najlepszego Baru na Świecie, NIO Cocktails pomaga bezzwłocznie serwować nagradzane koktajle Twoim gościom, zwiększając ich przyjemność.

 • Rozrywka

  Czy jest lepszy sposób na zwiększenie przyjemności klientów, niż pomoc im usiąść i zrelaksować się przy ich światowej klasy koktajlu do wyboru - wzmocnionym przez szybkość obsługi i w rezultacie mniej kolejek.

 • Podróż

  Glass-free, compact packaging means NIO Cocktails is sought-after by travel operators with space restrictions (airlines, marine, rail) wanting to offer world-class cocktails to passengers.

 • Festiwale

  Łatwy transport i szybkość obsługi na miejscu oznaczają, że koktajle NIO są idealnym rozwiązaniem dla barów podczas ruchliwych imprez.

 • Wydarzenia Prywatne

  Dzięki naszemu szerokiemu menu, w tym koktajlom bezalkoholowym, każdy gość może delektować się koktajlami NIO, czy to w barze podczas imprezy, czy jako pięknie zapakowany prezent pożegnalny.

Zaufany partner największych światowych marek

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie NIO Cocktails, w tym personalizacji i projektowaniu koktajli na zamówienie.