Nagradzane Akcesoria do Koktajli na Festiwale

Pyszne gotowe koktajle na wesela, imprezy firmowe i inne imprezy prywatne.

Orzeźwiające Letnie Koktajle na Festiwale

Nasze wielokrotnie nagradzane koktajle są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości alkoholi i składników, aby zapewnić koktajle o jakości barowej w prostych i wygodnych opakowaniach. Nasza oferta ponad 20 koktajli, w tym klasyczne ulubione, takie jak Margarity i Daiquiri po bardziej wyjątkowe trunki, w tym nasze autorskie Gin Proved , są łatwe w transporcie luzem i można je szybko i bez wysiłku rozlewać na miejscu, co pozwala skrócić czas oczekiwania i obsłużyć więcej klientów. Oznacza to, że koktajle NIO są idealnym wyborem dla barów pop-up, na ruchliwych imprezach i festiwalach, bez względu na to, jak duże lub małe.
Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres info@niococktails.pl
  • Dostosowane Opakowanie

    Możemy zaoferować piękne, konfigurowalne opakowania na wszystkie nasze koktajle, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe i niezapomniane wrażenia dla Twojej imprezy i dla klientów.
  • Wygoda

    Nasze wstępnie zmiksowane, gotowe do spożycia koktajle są dostępne w pojedynczych porcjach o pojemności 100 ml, którymi można się delektować i cieszyć. Po prostu potrząśnij opakowaniem, oderwij róg, polej lodem i podawaj zadowolonym klientom.
  • Wybór koktajli

    Dzięki bogatemu menu ponad 20 koktajli alkoholowych i bezalkoholowych, w tym wódki, ginu, whisky, koktajli na bazie tequili i innych, gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zainspiruj się naszym blogiem

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co NIO Cocktails ma do zaoferowania, w tym personalizację i kurację unikalnych koktajli. Do zamówienia grupowego kwalifikuje się minimum 10 skrzynek na listy.