Pyszne gotowe koktajle dla rozrywki

Pyszne gotowe koktajle na wesela, imprezy firmowe i inne imprezy prywatne.

Przygotuj Swoje Wydarzenie z Naszymi Nagrodzonymi Koktajlami

Jeśli jesteś organizatorem przyjęć i organizujesz duże wydarzenie lub pracujesz w branży rozrywkowej i szukasz prostego sposobu na natychmiastowe zwiększenie zadowolenia klientów, NIO Cocktails zapewni Ci ochronę. Pozwól nam przenieść Twoje wydarzenie na wyższy poziom dzięki naszemu bogatemu menu ponad 20 nagradzanych koktajli alkoholowych i bezalkoholowych. Nasze gotowe do spożycia koktajle są przygotowywane z najwyższej jakości alkoholi i zaprojektowane tak, aby były jak najłatwiejsze i wygodniejsze, dzięki czemu Twoi goście mogą usiąść i zrelaksować się, ciesząc się szybką obsługą i mniejszą liczbą kolejek. Po prostu potrząśnij opakowaniem, rozerwij róg i polej lodem, aby podać.
Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres info@niococktails.pl
  • Wydarzenia Prywatne

    Możemy dostarczyć szeroką gamę wyśmienitych, gotowych do spożycia koktajli na różne prywatne imprezy, bez względu na to, jak duże i małe, w tym wesela i imprezy firmowe.
  • Hotele i Bary

    Nasze wysokiej jakości gotowe do spożycia koktajle zostały fachowo przygotowane z najlepszych alkoholi, dzięki czemu idealnie nadają się do serwowania klientom w hotele, bary i restauracje.
  • Festiwale

    Nasze pyszne koktajle są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo transportować tam, gdzie ich potrzebujesz. Oznacza to, że są idealnym rozwiązaniem dla barów na ruchliwych imprezach i festiwalach.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co NIO Cocktails ma do zaoferowania, w tym personalizację i kurację unikalnych koktajli. Do zamówienia grupowego kwalifikuje się minimum 10 skrzynek na listy.