Nasze gotowe do Spożycia Koktajle dla Hoteli, Barów i Restauracji

Delicious ready-to-pour cocktails for weddings, company parties and other private events.

Fachowo Przygotowane Koktajle dla Twoich gości

Nasze wysokiej jakości gotowe koktajle doskonale sprawdzają się w hotelach, barach i restauracjach. Nasze wielokrotnie nagradzane koktajle, opracowane przez naszego głównego miksologa Patricka Pistolesiego, założyciela 45. najlepszego baru na świecie, Drink Kong, zostały fachowo wykonane z najwyższej jakości alkoholi przez naszego głównego miksologa Patricka Pistolesiego. Szybko, smacznie i wygodnie, nasza gama ponad 20 napojów alkoholowych i bezalkoholowych może być bezzwłocznie podawana Twoim gościom, poprawiając ich ogólne wrażenia z pobytu w Twoim lokalu. Po prostu potrząśnij naszą porcją o pojemności 100 ml, rozerwij róg i polej lodem, aby goście mogli się nim delektować.
Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres info@niococktails.pl
  • Koktajle dla Hoteli

    Goście hotelowi będą mogli delektować się koktajlami o jakości barowej w zaciszu hotelowego baru lub w swoim pokoju dzięki naszej gamie wyśmienitych gotowych koktajli.
  • Koktajle dla Barów

    Nasze koktajle mogą być dostarczane do barów, aby przyspieszyć czas przygotowania koktajlu, zapewniając szybką obsługę klientów i umożliwiając barmanom obsłużenie większej liczby osób.
  • Koktajle dla Restauracji

    Możemy dostarczać nasze aromatyczne i łatwe do nalewania koktajle do restauracji każdej wielkości, aby szybko i sprawnie zaserwować je Twoim gościom.

Zainspiruj się naszym Blogiem

Get in touch to find out more

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co NIO Cocktails ma do zaoferowania, w tym personalizację i kurację unikalnych koktajli. Do zamówienia grupowego kwalifikuje się minimum 10 skrzynek na listy.