Kraków Koktajl Dostawa

Nasze koktajle dowieziemy w każde miejsce w Krakowie! Zamów pudełko z 3, 6 lub 9 koktajlami lub zbuduj własne pudełko z mieszanymi koktajlami, które zostanie wysłane za pośrednictwem Twojej skrzynki pocztowej.
Jeśli złożysz zamówienie w dzień powszedni przed godziną 17:00, Twoje koktajle zostaną wysłane do Krakowa tego samego dnia, zamówienia po godzinie 17:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego i zostaną bezpiecznie dostarczone do Ciebie za pośrednictwem naszego współpracującego kuriera w ciągu 24-48 godzin.
W dniu dostawy koktajlu otrzymasz od kuriera powiadomienie SMS-em lub e-mailem o 2-godzinnym oknie dostawy, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy spodziewać się koktajli ze skrzynki na listy.
Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić sobie przyjemność, czy świętować specjalną okazję, mamy imponującą gamę popularnych gotowych do spożycia koktajli, które z pewnością pokochasz.

Jak to Działa

Ciesz się naszymi pysznymi, wstępnie zmiksowanymi koktajlami premium z dostawą prosto pod Twoje drzwi w Krakowie!

 • 1

  Wybierz swoje pudełko

  Wybierz rozmiar pudełka, aby zawierało 3, 6 lub 9 gotowych do degustacji koktajli, idealnych do picia samemu, z przyjaciółmi lub do wysłania jako prezent

 • 2

  Wybierz swoje koktajle

  Wybieraj spośród ponad 20 profesjonalnie przygotowanych drinków, w tym klasycznych i autorskich koktajli stworzonych przez Patricka Pistolesiego

 • 3

  Dostarczone do Ciebie

  Pięknie zapakowane i zaprojektowane tak, aby zmieściły się w Twojej skrzynce na listy. Wstrząśnij, rozerwij, polej lodem i delektuj się – zawsze i wszędzie

Autorskie Koktajle NIO

Niektóre z naszych najlepiej sprzedających się gotowych do spożycia koktajli typu letterbox to:

Negroni
Cosmopolitan
Daiquiri
Tommy's Margarita
Manhattan

Aby w pełni cieszyć się tymi koktajlami, po prostu potrząśnij rękawem, oderwij róg i wlej je do szklanki z lodem. Nie może być łatwiej delektować się ulubionymi koktajlami w domu dzięki NIO!

KUPUJ TERAZ

„Opakowanie jest pięknie zaprojektowane, aby ułatwić wysyłkę oraz bardzo szybką i sprawną dostawę. Znakomicie”.
-Alison

  Autorskie Koktajle NIO

  Aby uzyskać świeże, aromatyczne i niezwykłe spojrzenie na Vodka Sour, nasz główny miksolog Patrick Pistolesi po wycieczce do Sankt Petersburga połączył wódkę, kwas cytrynowy, cukier i kwiat czarnego bzu, aby stworzyć nasz charakterystyczny koktajl Garden of Russia. Cudownie orzeźwiający, niezapomniany i inspirowany Rosyjskim Ogrodem Letnim, ten wyrafinowany koktajl jest perfekcyjny w kieliszku.
  Jeśli masz ochotę na koktajl na bazie ginu, nasz Gin Proved będzie idealny. Idealny do spożycia tuż przed kolacją. Ten koktajl łączy w sobie płatki róż, migdały i pomarańczowe Curaçao, tworząc orzeźwiająco owocową odmianę Gin Sour. Stworzony w alpejskiej chatce przy kominku, ten koktajl jest tak samo dobry na ośnieżonym stoku, jak i na skąpanej w słońcu plaży.