The Mixologist

Wielokrotnie nagradzana Włoska miksologia

Patrick Pistolesi

NIO Cocktails Master Mixologist, Patrick Pistolesi, był siłą napędową niedawnej ewolucji kultury koktajlowej i założycielem Drink Kong w Rzymie. Po 21 latach pracy jako barman sędziował i wygrywał międzynarodowe konkursy, konsultował się na całym świecie, otworzył pierwszy we Włoszech bar z ginem i był ambasadorem znanych marek spirytusowych. Dziś Patrick wykorzystuje swoją sztukę w praktyce we własnym barze koktajlowym Drink Kong, znajdującym się na liście 50 najlepszych barów na świecie.
Patrick jeszcze bardziej wstrząsa kulturą koktajlową, dostarczając koktajle o jakości barowej, gotowe do delektowania się, dostarczane za pośrednictwem Twojej skrzynki pocztowej. Patrick osobiście opracował przepisy na NIO Cocktail, wybierając i mieszając menu z klasykami, a także własnymi autorskimi koktajlami.

Niezależnie od gustu, Patrick zadbał o wybór na każdą okazję, od lekkiego aperitifu po bogaty drink po kolacji. Wszystkie są pięknie wyważone. Mieszane ręcznie we Włoszech. I podzielaj to samo bezkompromisowe zaangażowanie w dobre picie: najwyższej jakości składniki bez konserwantów. Bez dodatków. Bez sztucznych aromatów. I nic więcej, co nie pasuje do świetnego koktajlu.

Teraz każdy może cieszyć się prawdziwym smakiem włoskiego baru koktajlowego we własnym domu. Szybko. Przyjaźnie. Bez wysiłku. „W przypadku gamy gotowych do degustacji koktajli premium NIO chciałem odtworzyć wyśmienity smak prawdziwego włoskiego baru koktajlowego. Wybrałam najwyższej jakości alkohole i płyny bez konserwantów, barwników i dodatków smakowych. Mam nadzieję, że ci się spodobają - i baw się dobrze. Salut." —Patrick Pistolesi, Mistrz Miksologii